| Βάρος | 6 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| μέγεθος | Μεγέθους 145X145X130mm |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ93259180011 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Συγκρότημα φρένων εξάτμισης |
| Μέγεθος | 270X210X135mm |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Μονόακαθάριστο βάρος | 15 κιλά |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Μέγεθος | 35X35X35 εκατοστά |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο αέρα για λάδι |
|---|---|
| μέγεθος | 765X490X795mm |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Σωλήνες βαλβίδας εξάτμισης |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |