| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | JS220-1701082 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ9114160032 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| Τύπος | Αμάξια |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | νέος |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Το Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Μέγεθος | 1.15X1.8X1.6m |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012-2024 |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ95189585345 |
| Μέγεθος | 30*10*5 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | SHACMAN F2000/F3000 |
| Μέγεθος | 2.5X0.5X0.3m |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Το Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Μέγεθος | 0.3X0.5X0.3m |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Το Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Μέγεθος | 0.08X0.05X0.06m |