| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| μέγεθος | 190X85X60 χιλιοστά |
| Βάρος | 0.4kg |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ98149360200 |
| Σχήμα | Shacman X6000 |
|---|---|
| Μέγεθος | 35X10X35 εκατοστά |
| Υπόθεση | Νέο |
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| μέγεθος | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Συγκρότηση δεξαμενής καυσίμου |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| μέγεθος | 300X230X90mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Κλιπ για εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 180×70×23 χιλιοστά |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ονομασία προϊόντος | Διάταξη ώθησης |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |