| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Συγκρότημα άνω/κάτω ράβδου ώθησης |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο αέρα για λάδι |
|---|---|
| μέγεθος | 765X490X795mm |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Βάρος | 6 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| μέγεθος | Μεγέθους 145X145X130mm |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής ανταλλακτικών φορτηγών Shacman |
|---|---|
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Ποιότητα | Εγγύηση αρχικής κατασκευής |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Σωλήνα διεύθυνσης πετρελαίου |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής ανταλλακτικών φορτηγών Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |