| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | 15000 |
|---|---|
| Ονομασία | Φορτηγό μπετονιέρα Κίνας |
| Μηχανή | Βεϊχάι |
| Τύπος οδήγησης | Αριστερή και δεξιά κίνηση |
| Πακέτο | Γυμνός |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012-2024 |
| Μέγεθος | 190 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 15 μέρες |
| ΟΙ ΟΧΙ. | Στρολό |
|---|---|
| Τύπος | Αμάξια |
| Μέγεθος | Τυπικό μέγεθος |
| Υλικό | Δέρμα |
| Ονομασία προϊόντος | Στρολό |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012-2024 |
| Μέγεθος | 5*80*3 |
| Χρόνος παράδοσης | 15 μέρες |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | DZ98149360200 |
| Σύστημα πολυμέσων | Κανένας |
|---|---|
| Είσοδος αέρα | Συνηθισμένο φίλτρο αέρα |
| Χωρητικότητα καυσίμου | 600L+300L |
| Τύπος καυσίμου | CNG/LNG/ντίζελ |
| Μεταξόνιο | 3,500 mm |
| Ετικέτα κιβώτιο ταχυτήτων | Dongfeng |
|---|---|
| Μέγεθος ελαστικών | 11.00R20/12.00R20/12R22.5/315/80R22.5 |
| Χωρητικότητα καυσίμου | 600L+300L |
| Φρένα | Αερο-υδραυλικά |
| Μεταξόνιο | 3,500 mm |
| Μεταξόνιο | 3,500 mm |
|---|---|
| Τύπος καμπίνας | Ημέρα/Κοιμιστής |
| Φρένα | Αερο-υδραυλικά |
| Τύπος μετάδοσης | Εγχειρίδιο |
| Είσοδος αέρα | Συνηθισμένο φίλτρο αέρα |
| Ακαθάριστο βάρος οχήματος | 10 |
|---|---|
| Κατεύθυνση του τιμόνι | Αριστερά και δεξιά |
| Μηχανή | Hino P11C-UH |
| Ελάχιστη επίγεια εκκαθάριση (χιλ.) | ≥240 |
| Μετατόπιση (Λ) | 10.52 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Οδήγηση | Αριστερά |
| Ιπποδύναμη | 351 - 450 ίππους |
| Πρότυπο εκπομπών | Εύρο 2 |
| Τμήμα | Βαρύ φορτηγό |