| Κλειστή λέξη | Εικόνα αναπαραγωγής αυτοκινήτου |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Εναλλακτικά εξαρτήματα φορτηγών Shacman BCM Πίνακας υπολογιστών |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγύηση αρχικής κατασκευής |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Κλιπ για εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 180×70×23 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη | Όλα τα εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| μέγεθος | 370 × 110 × 30 χιλιοστά |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| μέγεθος | 1900X175X180mm |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Μπροστά άξονα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Βάρος | 120 κιλά |
|---|---|
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Υπόθεση | Νέο |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Κλειστή λέξη | Κλιπ για εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Κλιπ |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Βάρος | 0.1kg |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |