| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Κλειστή λέξη | Όλα τα εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| μέγεθος | 1900X175X180mm |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Μπροστά άξονα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Βάρος | 13.4kg |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Βάρος | 22.6kg |
| μέγεθος | 1150X240X780mm |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Ονομασία προϊόντος | Συγκρότημα άνω/κάτω ράβδου ώθησης |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Υπόθεση | Νέο |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Στοιχείο φίλτρου αέρα δεξαμενής διεύθυνσης |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Μέγεθος | 35X10X35 εκατοστά |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κλειστή λέξη | Εναλλακτικό εξαρτήμα φορτηγού Shacman X6000/X3000 καθρέφτης οπίσθιας θέσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 25X15X25 cm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Μονόακαθάριστο βάρος | 15 κιλά |