| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Κλιπ για εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 180×70×23 χιλιοστά |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μέγεθος | 62X165X165mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
|---|---|
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρικό μπουλόνι με καρύδι |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ονομασία προϊόντος | Διάταξη ώθησης |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Κλειστή λέξη | Τράβηγμα ισορροπίας αυτοκινήτων Shacman |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Βάρος | 2.1kg |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο αέρα για λάδι |
|---|---|
| μέγεθος | 765X490X795mm |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |