| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Ονομασία προϊόντος | Δεξαμενή επέκτασης |
| Κλειστή λέξη | Δεξαμενή επέκτασης μερών φορτηγών Shacman |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Συγκρότημα άνω/κάτω ράβδου ώθησης |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Υπόθεση | Νέο |
| Βάρος | 6 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| μέγεθος | Μεγέθους 145X145X130mm |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Σωλήνες βαλβίδας εξάτμισης |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ93259180011 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Κλειστή λέξη | Συγκρότημα φρένων εξάτμισης |
| Μέγεθος | 270X210X135mm |
| Βάρος | 120 κιλά |
|---|---|
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Υπόθεση | Νέο |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μέγεθος | 62X165X165mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |