| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| μέγεθος | 160X50X90mm |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Αισθητήρα οξειδίου του αζώτου |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Βάρος | 13.4kg |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Βάρος | 22.6kg |
| μέγεθος | 1150X240X780mm |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
|---|---|
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο αέρα για λάδι |
|---|---|
| μέγεθος | 765X490X795mm |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Κλειστή λέξη | Εικόνα αναπαραγωγής αυτοκινήτου |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Εναλλακτικά εξαρτήματα φορτηγών Shacman BCM Πίνακας υπολογιστών |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγύηση αρχικής κατασκευής |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Κλειστή λέξη | Εναλλακτικά εξαρτήματα φορτηγών Shacman Απορροφητής κρούσης |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ14251440060 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | 35X10X35 εκατοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Συσκευές φορτηγών Shacman αερόσακοι |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Κλειστή λέξη | Τεχνικά εξαρτήματα για φορτηγά Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΕΝΩΣΗ |
| Βάρος | 7 κιλά |