| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Βάρος | 240,4 κιλά |
| Μέγεθος | 515X345X96mm |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ποιότητα | Εγγύηση αρχικής κατασκευής |
| Υπόθεση | Νέο |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Κλειστή λέξη | Όλα τα εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
| μέγεθος | 160X50X90mm |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Αισθητήρα οξειδίου του αζώτου |
| Κλειστή λέξη | Τεχνικά εξαρτήματα για φορτηγά Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΕΝΩΣΗ |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Βάρος | 6 κιλά |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| μέγεθος | Μεγέθους 145X145X130mm |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| μέγεθος | 1900X175X180mm |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Μπροστά άξονα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Ονομασία προϊόντος | Φίλτρο αέρα για λάδι |
|---|---|
| μέγεθος | 765X490X795mm |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |