| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Μέγεθος | 62X165X165mm |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman |
|---|---|
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | 24V αναπτήρας τσιγάρων |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
| Μοντέλο φορτηγού | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ HOWO |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Θάλασσα | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Έτος | 2012- |
| Σχήμα | Σακμαν. |
| ΟΙ ΟΧΙ. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσακούλες |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Συσκευές φορτηγών Shacman αερόσακοι |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |