| Ονομασία προϊόντος | Στροφή Κουτσούκ Kingpin |
|---|---|
| Βάρος | 4.1kg |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Κλειστή λέξη | Μέρη φορτηγού Shacman Σωλήνα Κουμπή Κινγκπιν |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Κλιπ για εξαρτήματα φορτηγών Shacman |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Βάρος | 0.1kg |
| Μέγεθος | 180×70×23 χιλιοστά |
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τμήματα καμπίνας φορτηγού Shacman Συγκρότημα ηλιακής ομπρέλας/Φαντάσματος ηλίου |
| μέγεθος | 350×50×60 χιλιοστά |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
|---|---|
| Βάρος | 22.6kg |
| μέγεθος | 1150X240X780mm |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Φύση επιχείρησης | Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου Shacman |
|---|---|
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Ποιότητα | Εγγυημένη αρχική |
| Δείγμα | Διαθέσιμα |
| Ονομασία προϊόντος | Συγκρότημα άνω/κάτω ράβδου ώθησης |
|---|---|
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |
| Όροι αποστολής | Παγκόσμια θαλάσσια αποστολή, αεροπορική και ταχεία παράδοση |
| Υπόθεση | Νέο |
| Σκοπός | για αντικατάσταση/επισκευή |
|---|---|
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Πρότυπο προϊόντος | Ανταλλακτικά φορτηγών Shacman |
| Κλειστή λέξη | Εναλλακτικό μέρος φορτηγού Shacman M3000/X3000 κλειδαριά |
|---|---|
| ΟΕ ΟΧΙ | DZ14251110080 |
| Διαθεσιμότητα | σε αποθέματα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Όροι εμπορικών συναλλαγών | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
| Δυνατότητα | υψηλή |
|---|---|
| Μοντέλο φορτηγού | Το Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Θαλάσσιος λιμένας | Σαγκάη/Γκουάνγκτσοου/Τσιντάο |
| Υπόθεση | Νέο |
| μέγεθος | 370 × 110 × 30 χιλιοστά |
| Διαθεσιμότητα | Σε αποθέματα |
|---|---|
| Υπηρεσία | 24ωρος σε απευθείας σύνδεση |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακα καθοδήγησης |
| Σκοπός | Για αντικατάσταση/επισκευή |